Preliminarni test iz engleskog jezika - 14.  SEPTEMBAR 2020.

Tarih:

Perşembe, Ağustos 27, 2020 - 12:57

Važna obavijest za studente iz BiH

Preliminarni test iz engleskog jezika

14.  SEPTEMBAR 2020.

Ispit

Mjesto

Razumijevanje teksta, gramatika, vokabular

Zgrada B

Pismeni rad

Zgrada B

·        Svi novi studenti koji ne podliježu izuzeću moraju pristupiti ovom ispitu bez obzira na nivo poznavanja engleskog jezika.

·        Studenti koji pristupaju ispitu moraju imati važeći lični dokument sa slikom:

lična karta, pasoš, IUS ID, vozačka dozvola

·        Studenti su dužni doći u zgradu B najkasnije do 09:15. Profesori i administracija Škole engleskog jezika će studente uputiti u učionice.

·        Rezultati ispita biće objavljeni 16. septembra  u 12:00 na ulaznim vratima i web stranici univerziteta, kao i spiskovi za Završni  ispit.

·         Studenti koji na ovom ispitu osvoje 75 i više bodova imaju pravo pristupiti Završnom ispitu (Proficiency exam) 17.  septembra 2020. u 09:30.

·         PROPISNO STAVLJENA ZAŠTITNA MASKA JE OBAVEZNA TOKOM CIJELOG BORAVKA U ZGRADI!

• Bosanski
  • Türkçe